Bospor Cup 2019

30.12.2019 | redakce

Mladí hokejisté Bohumína porazili Slovensko i Kanadu.

Třídenní mezinárodní turnaj žáků v ledním hokeji hostil Bohumín. V hale zimního stadionu se proháněli po ledové ploše hráči pěti klubů, včetně kanadského Ted Reeve Thunder. Turnaj pořádal klub HC Bospor Bohumín.

Mezinárodní turnaj uvítal žáky ročník narození 2006 a mladší. Představila se družstva HK Humenné Levy (Slovensko), HC Energie Karlovy Vary, HC BOSPOR Bohumín, HK Nový Jičín a Ted Reeve Thunder (Kanada).

„Naši žáci si vedli velmi dobře, pod vedením trenérů Marka Ivana a Michala Gavroně se jim povedlo uhrát dvě remízy a dvě utkání jsme rovnou vyhráli. Naše výsledky byly s Karlovy Vary 3:3, Novým Jičínem 2:2, Humenné Levy jsme porazili 7:0 a Kanadu 6:2.

Vítězem turnaje se stali mladí hokejisté z Karlových Varů. Bohumín obsadil druhé místo. Třetí příčka patří Kanadě, čtvrtá Novému Jičínu, pátá slovenskému klubu HK Humenné Levy.

HC Rožnov p. Radhoštěm
sobota 8.2.2020