Týden hokeje 21.1. 2020

07.01.2020 | redakce

Týden hokeje leden 2020

V úterý 21.1. 2020 od 16:00 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.  HC BOSPOR Bohumín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Bohumíně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Michala Gavroně, tel.:  +420739756463, michal.gavron@email.cz s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete zde: www.tydenhokeje.cz.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná posedmé po celé České republice a celkově už poosmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 30 000 dětí.

SK Karviná
sobota 22.2.2020