Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejová horečka stoupá, Bohumín vyzve v play off Karvinou

18.02.2020 | Redakce


Hokejová horečka stoupá, Bohumín vyzve v play off Karvinou

BOHUMÍN – Hokejová horečka stoupá. Hokejisté Bohumína vstupují do play off krajské ligy mužů v ledním hokeji. Vyzvou v něm HC Karviná, zkušeného soupeře. První zápas čtvrtfinále play off je na programu v sobotu 22. února. Hraje se na dvě vítězná utkání.

V základní části Bohumín narazil na Karvinou třikrát. Hokejisté Bosporu dvakrát prohráli, jednou vyhráli (5:6 po nájezdech, 4:3, 1:2). „Karviná je pro nás silně nevyzpytatelný soupeř, který hraje velmi nepříjemnou hru, a tomu odpovídají i výsledky v základní části. O vítězi utkání rozhodoval vždy jediný gól, což je sice atraktivní pro fanoušky, ale méně pro hráče,“ bilancuje odehrané zápasy základní části předseda HC Bospor Bohumín Michal Gavroň.

První utkání play off čeká Bohumíňáky už tuhle sobotu 22. února v podvečer od 17:30 hodin doma, v hale zimního stadionu Bospor v Bohumíně. „Máme Karviné co vracet, zkušenost je na naší straně. Manšaft je v kompletní sestavě a bez zranění, jdeme do toho naplno. Celý tento týden probíhá tréninková příprava na hru soupeře,“ dodal Gavroň a pozval fanoušky. Vstupné na zápasy v Bohumíně je 40 korun.

Rozpis zápasů v play off, HC Bospor Bohumín – HC Karviná

  • sobota 22. 2. od 17:30 hod. ZS Bohumín
  • středa 26. 2.  od 18:30 hod. ZS Karviná   
  • (v případě třetího utkání sobota 29. 2. od 17:30 hod.)

 
 
HC Bohumín - kontakt: david.simon@esports.cz RSS