Aktualizace pro sezonu 2020/2021.

27.04.2020 | Redakce

Aktualizace pro sezonu 2020/2021.

Jelikož vláda mění postupně pravidla pro uvolňování zákazů, které byly zavedeny proti šíření koronaviru, tak z tohoto důvodu se mění podrobnosti pro blížící se start letní přípravy.
Věříme, že spolu s bližšími informacemi v příštích dnech budeme již vědět, kdy se zahájí letní příprava všech věkových kategorií.
Sledujte prosím web i sociální sítě klubu HC BOSPOR Bohumín, kde budeme nejen přinášet aktuální informace ohledně organizace tréninkových jednotek, ale reagovat i na změny vládních nařízení a odkryjeme i trenérské obsazení na nadcházející sezonu a plán činnosti.

TJ Horní Benešov
sobota 10.10. 2020 17:30 hod.