Informace pro brankáře

25.08.2020 | Redakce

Informace pro brankáře

Vážení trenéři, rodiče. Dovolte, abych vás jako každým rokem informoval o pokračování programu RTB profesionálních trenérů brankářů Českého hokeje. Pro skupinu VÝCHOD budeme spolupracovat  společně s kolegy: Radimem Žižkou, Rostou Košárkem, Martinem Faltrem, Dušanem Šafránkem ve vašich oddílech. Pravidelné návštěvy v klubech jsou každým rokem plánovány na Zářijové/Říjnové ledy. Dovolím si vám také nabídnout možnost se pravidelně dostávat k materiálům vytvořených na svazových stránkách https://www.ceskyhokej.cz/brankari/trenink-brankaru-mimo-led , kde máte možnost čerpat a v praxi používat cvičení pro vaše brankáře v klubech.

TJ Horní Benešov
sobota 10.10. 2020 17:30 hod.