Naše holky na akcích DÍVČÍHO HOKEJE

13.05.2018 | Jiří Menšík

V rámci projektu DÍVČÍ HOKEJ se naše hráčky Kateřina Nogová a Valentýna Menšíková účastnily hokejových akcích, kde mezi sebou hrají pouze děvčata.

Katka Nogová si zahrála 28.4.-29.4.2018 na mezinárodním turnaji dívčích týmů v Kroměříži s děvčaty ročníku narození 2005 a mladší. V černých dresech vybojoval její černý tým krásné 3.místo.

Naše nejmladší hráčka Valentýna Menšíková se vypravila 12.5.2018 do Neratovic, kde hrály holky ročníku narození 2009 a mladší a jako brankářka pomohla černému týmu vybojovat 1.místo.

Oběma hráčkám patří veliká gratulace a poděkování od předsedy klubu Romana Klepka z HC BOSPOR Bohumín

TJ Horní Benešov:
sobota 23.11. 2019 17:30 hod.