První přípravný zápas MUŽŮ se vydařil

02.09.2018 | Jiří Menšík

S obhájcem ligového titulu poměřili síly bohumínští hokejisté v prvním přípravném utkání na novou sezónu krajské hokejové ligy, které se konalo v hale ostravské SAREZY v pátek 31. 8. večer. Po velmi dobrém výkonu celého družstva remizovali v řádném čase 3:3 a prohráli na nájezdy 2:3. Hráči HC BOSPOR měli po celý zápas místy až drtivou převahu, zato Studénka, stejně jako v loňském play-off byla velmi produktivní z protiútoku i v přesilovkách a opírala se o výtečný výkon brankáře Baldíka.

Kádr Bohumína se oproti loňské sezóně obměnil, když  aktivní činnost ukončila opora zadních řad Lukáš Zátopek a z družstva odešli Holý, Fejko (Karviná), Kropka a Šmíd (se pokoušejí dostat do druholigového kádru Orlové). Mužstvo nastoupilo k sestavě Unzeitig, Pawlas – Ovčaří, Čintala, Báca, Dvořák, Niedoba, Godula – Ivan M., Ivan I., Putniorz, Černín, Gelnar, Rosypka, Kopún, Král, Kowalski. Velmi dobrým výkonem na sebe upoutali pozornost zejména autoři gólů Rosypka (2) a I. Ivan. Do kádru, se stejně jako loni, trenér Marek Ivan snaží zapracovat mladé hokejisty. Za Bohumín v zápase nastoupili také Filip Pawlas a Ivan Ivan. A oba mladí dorostenci velmi sebevědomě vykročili do dospělého hokeje.

TJ Horní Benešov:
sobota 23.11. 2019 17:30 hod.