Třetí výhra v řadě

15.10.2018 | Roman Klepek

Třetí výhru v řadě zaznamenali muži HC BOSPOR Bohumín v sobotním zápase v BOSPOR aréně s rezervou Frýdku-Místku. Celý zápas byl domácí tým ve vedení a po dvou třetinách si vytvořil náskok čtyř branek. Komplikace v závěrečné části hry přinesla využitá přesilovka hostů a následné dvě slepené branky. I tak si BOSPOR v závěru utkání vedení pohlídal a připsal další výhru. Další utkání 6.kola krajské ligy mužů odehraje naše družstvo na ledě okresního rivala v sobotu 20.10.2018 od 17 hodin v Českém Těšíně. Průběh zápasu         HC BOSPOR - Frýdek-Místek B : 5:4 (1:0; 3:0; 1:4), branky: 16. Sysala (Rosypka, Gelnar), 23. Rosypka (Sysala, Ovčaří), 38. Ivan (Putniorz), 39. Baca (Putniorz, Ivan), 45. Ivan (Putniorz, Černín) – 43. Heralt, 51. Puzoň (Heralt), 55. Heralt (Mičulka, Gottwald), 58. Slovák (Gottwald, Puzoň)