MAREK IVAN NASTOUPIL K 1200 MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ

20.10.2018 | Jiří Menšík

Dne 28.9.2018 odehrál náš kapitán a hrající trenér Marek Ivan 1200 mistrovské utkání v Krnově. Za takovou porci utkání mu samozřejmě všichni moc gratulujeme. Svou Kariéru začínal ještě v Gottwaldově ( Zlín ). Poté byl v roce 1996 draftován do Western Hockey League. Následně byl v roce 1997 draftován do NHL týmem St. Louis Blues. Za oceánem strávil Marek Ivan celkem 3 sezóny. Do České republiky se vracel v roce 1999 do svého rodného Zlína. Za svou bohatou kariéru Marek působil jak v České nejvyšší lize kde získal dvě medaile stříbrnou ( HC Slavia Praha2003/2004) a bronzovou ( HC Vitkovice Steel 2000/2001), tak i v zahraničí. Hrál na Slovensku, Německu, Anglii a také odehrál pár utkání v italské nejvyšší lize. Nyní už Marek působí třetí sezónu v Bohumíně jako trenér A mužstva, trenér mládežnických kategorií a také jako hráč. Markovi ještě jednou srdečně gratulujeme a přejeme hodně dalších hráčských ale i trenérských úspěchů.

Rádi bychom vás informovali o tom, že v minulém měsíci se nám povedl „husarský kousek“, z extraligových Vítkovic se nám podařilo získat na střídavý start syna našeho trenéra Ivana Ivana.  Ivan, který zatím za náš klub ještě k mistrovskému utkání nenastoupil, ale už stihl odehrát se svým otcem jedno přátelské utkání proti HC Studenka. Budeme doufat, že se Ivanovi podaří v našem dresu si ještě zahrát po boku svého otce.