Porážka v derby na ledě vlků

22.10.2018 | Roman Klepek

V šestém zápase sezóny na ledě Českého Těšína náš tým v okresním derby nestačil na domácí vlky. Domácí, kteří v tomto duelu křtili nové dresy, šli hned v úvodu do výrazného vedení po našich individuálních chybách. Ve druhé třetině se obraz hry výrazně změnil ve prospěch bohumínských barev a vývoj zápasu zdramatizovaly naše dva zásahy a několik dalších vyložených šancí. Náš tým na ledě dominoval až na dvě šance, které si domácí vypracovali v přesilových hrách. Bohužel v závěru druhé části hry skórovali i přes naši převahu znovu vlci, když za obranou i modrou čárou zůstal osamocený Piecha. Tato branka výrazně ovlivnila poslední část hry, kdy sice na 3:5 snížil v přesilovce Ovčaří, ale domácí udeřili znovu v početní převaze. Poslední gól dali vlci se závěrečnou sirénou do opuštěné klece při bohumínské snaze o korekci skóre. Výsledek zápasu HC WOLVES - HC BOSPOR 7:3 (4:0, 1:2, 2:1) Branky a nahrávky: 1. Foltýn (Piecha), 7. Křibík (Voznica), 11. Smuž (Pniok), 13. Pniok, 36. Piecha (Vydra), 52. Štěpjak (Hoďa), 60. Hoďa (Pniok) – 24. Sysala, 28. Putniorcz (Ivan, Schwarz), 47. Ovčaří (Ivan).

Další zápas odehraje HC BOSPOR v rámci 8. kola krajské hokejové ligy v BOSPOR Aréně, kde v sobotu 27.10.2018 hostí od 17:30 tým TJ Horní Benešov.

TJ Horní Benešov:
sobota 23.11. 2019 17:30 hod.