Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

BOSPOR s vítězem loňského ročníku prohrál v prodloužení

06.11.2018 | Roman Klepek

S potřebným časovým odstupem Vám tentokráte přinášíme informace z posledního kola Krajské hokejové ligy, ve kterém naši hráči poměřili síly s vítězem minulého ročníku, týmem Studénky. S družstvem, které stále nemá k dispozici domovský stánek, sehráli naši hokejisté v BOSPOR Aréně velmi dramatické utkání s vítěznou tečkou pro našeho soupeře.  Hokej se musel všem přítomným líbit, protože utkání přineslo atraktivní hokej "nahoru dolů" s celou řadou pohledných akcí. Naše družstvo se však  v úvodních minutách nevyvarovalo individuálních chyb, takže si trenéři již v 11 minutě museli za stavu 0:3 vzít oddechový čas, po té přidal soupeř rychle další branku a zdálo se být "hotovo". Jenže bohumínští se nevzdali a začali z náskoku soupeře, i navzdory "vyšší moci" postupně ukrajovat až do závěrečné sirény za stavu 5:5.  V nastaveném čase pak soupeři dovolili skórovat a odvézt si bod navíc za výhru 6:5 v prodloužení. Průběh a výsledek utkání ovlivnily ne zcela očekávané okolnosti, které zůstaly, bohužel, bez povšimnutí a potrestání. Například návštěva soupeřova trenéra na lavičce domácích v první třetině doprovázená nepublikovatelnými výrazy na adresu domácích hráčů a funkcionářů, v druhé třetině pak vyloučením Jana Putniorze za domnělou hru vysokou holí, kterou vedl po ledě puk, kdy se hostující atakující hráč v několika decimetrovém výskoku zranil vlastní holí. Vrcholem utkání pak byl údajný faul Mirka Javína v prodloužení, kdy bez vzájemného kontaktu vysokou holí údajně fauloval hráče Studénky, který po "hrubém faulu" v rozhodující části zápasu rozdával nesportovně úsměvy a plácal si na střídačce hostů s trenéry. Tento velmi sporný moment přinesl vítězný zásah hostů. To však nebyl konec! Po vstřelení gólu pak hráči soupeře provokovali domácí nesmyslnými a hrubě nesportovními gesty, čehož si také, jistě náhodou" nikdo nevšiml!!!

HC STUDÉNKA: HC BOSPOR Bohumín 6:5 (4:3, 0:1, 1:1, 1:0) Branky a nahrávky:
 5. Linduška (Pokorný), 10. Sochorek (Imrich), 10. Pokorný (Korec, Linduška), 11. Tomášek (Sochorek, Lyčka), 46. Pokorný (Sluštík, Novák), 63. Novák – 14. Putniorcz, 14. Ivan (Javín, Kopún), 20. Ovčaří (Javín, Ivan), 26. Gelnar (Dvořák, Sysala), 54. Baca (Ivan)

Další zápasy čekají v tomto týmu naše hokejisty nejdříve ve středu 7.11.2018 od 18 hodin na ledě Karviné a pak v sobotu 10.11.2018 doma s týmem HK Krnov v Bospor Aréně od 17:30. Přijďte nás povzbudit!


 
Utkání
HC BOSPOR Bohumín
        
Týden hokeje
 
HC Bohumín - kontakt: david.simon@esports.cz RSS