BOSPOR loupil na ledě lídra soutěže

13.01.2019 | Roman Klepek

Velmi dobrý vstup do nového roku potvrdili bohumínští na ledě lídra soutěže v Krnově, když domácí tým přesvědčivě porazili a to ještě Mirkovi Javínovi byl upřen regulérní gól po odrazu puku od vnitřní horní tyče brány. Výborný výkon opět předvedlo celé družstvo, které potvrdilo v dalším zápase zvýšenou produktivitu (v posledních třech zápasech s týmy první šestky soutěže vstřelili hráči BOSPORU 22 gólů), skórovala kompletní druhá řada Sysala, Gelnar, Kovalski, která po zapracování Marka Kovalského zvýšila svou efektivitu. HK KRNOV - HC BOSPOR Bohumín 3:8 (1:4, 1:2, 1:2). Branky a nahrávky: 14. Kilnár (Polok, Svoboda), 33. Svoboda (Polok, Kysela), 46. Weiss (Polok) – 12. Kovalski (Dvořák), 14. Ivan (Ovčaří, Putniorz), 19. Sysala (Gelnar), 20. Kopún (Putniorz, Kopún), 22. Špak (Černín, Ivan), 38. Ivan (Javín, Ovčaří), 47. Gelnar (Kovalskí, Sysala), 55. Černín (Král, Kopún)

Další zápas odehrají bohumínští doma v BOSPOR Aréně ve středu 16.ledna od 18 hodin s Novým Jičínem.