BOSPOR ARÉNA

Různorodost a pestrost sportovního vyžití je pro Bospor specifická. Dlouholetá tradice je spojena například s Bospor arénou, která má podobu celoročně využívané víceúčelové haly. V zimním období nabízí bruslení pro veřejnost a školy, diskotéky na ledě či školu bruslení pro děti. Ledová plocha je vyhrazena také hokejistům popřípadě i k dalšímu pronájmu a komerčnímu využití. V letním období lze zimní stadion využít jako sportovní halu pro míčové hry jako je tenis, badminton, nebo stolní tenis. Součástí areálu je sport klub s výhledem na plochu arény.

Zimní stadion se nachází ve sportovním areálu BOSPOR v Bohumíně za parkem na ulici Janáčkové. Historie zimního stadionu sahá do 70. let minulého století, kde sloužil jako otevřené kluziště. V roce 2000 bylo
realizováno zastřešení ledové plochy. Tím došlo k vyššímu využití stadionu.

TJ Horní Benešov:
sobota 23.11. 2019 17:30 hod.